Води «моря» по Незалежності вже підмивають фундаменти будинків

 

Ніхто з ніжинців не пам’ятає, як виходить з берегів річка Остер чи розливаються озера, але «повінь» по вулиці Незалежності стала вже «антибрендом» міста. Проблема з водовідведенням виводить з себе водіїв, у яких вже не вистачає коштів на ремонт транспорту. Діти, щоб дістатись до школи виходять з дому за 40 хвилин до початку уроків, щоб обійти ту море-калюжу «десятою» дорогою, хоча в суху погоду на це витрачають лише 15 хвилин. Жителі багатоповерхівок вже втомились чекати вирішення проблеми і активно вимагати дій від влади. Надія – все, що їм залишилось. Сьогодні по всьому місту тане сніг, а по Незалежності знову «річка вийшла з берегів».

До редакції нашого видання ніжинець Сергій надіслав світлини, на яких видно «плаваючі» автомобілі. З нашими журналістами голова ОСББ «Оазис-27» ділиться: «Скільки вже можна боротись? У міськраді нам говорять, що вирішення проблеми в процесі та здається, що цей процес безкінечний. Наразі ж все плачевно… Що стосується проїзду по даній водоймі, то автомобілі вже не можуть виїхати з базару, бо ж вода потрапляє в генератор. Неможливо дійти до зупинок, адже доводиться переходити дорогу, роблячи велике коло, аби обійти те «море». Здається ще трохи, і вода буде у підвалі будинку, а це може його зруйнувати.

Люди постійно до мене підходять, аби об’єднатись і знову зі скаргами йти до міськвиконкому. Окрім того неодноразово надсилались листи-звернення, але…»

Тож, ясно одне – зволікати не можна. Втілення проекту по водовідведенню для Ніжина обійдеться в 3 млн. гривень.

Допомогти у співфінансуванні за ініціативою депутатів обласної ради від Ніжинщини, має й область, виділивши з фонду охорони навколишнього природного середовища 5 млн. гривень.

Та на думку деяких депутатів міськради, навпаки, треба «потягнути час». Але все таки рішення прийняте було позитивне і шанс вирішити проблему в найближчому майбутньому все ж таки є.

 

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *