Ніжинець має складний діагноз та потребує термінової допомоги!

 

Багато людей, котрі не цінять своє життя, а є ті, хто хапаються за останню соломинку, аби вижити. Прикра історія трапилась з 29-річним ніжинцем Віротченком Русланом Миколайовичем. Чоловік має діагноз – аневризма головного мозку. Це вибухання стоншеної стінки однієї з артерій головного мозку, наповненою кров’ю. Ті, у кого вона є, мають «бомбу уповільненої дії» всередині черепа. Стінка артерії в місці, де утворилося це випинання, не має м’язового шару і мембрани, що обумовлює відсутність в цьому місці еластичності і міцності судини. Особливу небезпеку аневризма представляє в зв’язку з тим, що стоншена стінка артерії може в будь-яку секунду розірватися, в результаті чого станеться крововилив у головний мозок. Також аневризма може здавлювати навколишні тканини головного мозку і нерви.

 

Аби врятувати своє життя йому потрібно зібрати на операцію  436 770 грн., що є не підйомною сумою для його родини. Тож Руслан звертається за допомогою до небайдужих, добрих серцем людей.

«2 місяці назад у мене почала мліти рука. Прокинувся від того, що права рука повністю зімліла.  Оскільки проживаю  в 3-му мікрорайоні пішов до сімейного лікаря, котра призначила капельниці. Прокапався, спандером відкачав руку – пройшла. Минув місяць і вдарив тиск 170/90. Я знову до лікаря, вона мене направила до невропатолога.  Там мені повідомили, що підвищений тиск буває у всіх, тож треба прокапатись. Оскільки вважав, що підвищений тиск проблема зі здоров’ям непоодинока, відмовився від капельниць. І воно ніби проходило, аж через деякий час відчув сильні болі в потилиці і тиск віддавав  у скроні. Знову був візити до лікаря. Два тижні тому потроху почало закриватись ліве око. Чесно кажучи, дуже злякався.

Поїхав у Чернігів. Там мені зробили МРТ, після чого направили до Києва. Поїхав в Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова. Мені зробили ендоскопію і вияснилось, що в мне аневризма головного мозку. Аби прооперувати треба сума в 436 770 грн. Звісно, що для нашої родини це не підйомна сума.  Окрім того, ще при розмові з вченим, він зауважив, що в Україні, в києві – це буде перша операція такого характеру. Тож  порадив нам Латвію. Переглянувши з дружиною сторінки в Інтернеті, з’ясували, що дійсно такі операції успішно проводяться в Латвії, Білорусії, Німеччині, Ізраїлі, але ж сума там сягатиме в понад 30 000 доларів».

По місту Ніжину вже розміщені скриньки для збору коштів. Знаходяться вони в 3-ому мікрорайоні (магазини «Тройка», «Продукти», «Олімп»), на Молодіжній, біля шиномонтажу в «Гастрономчику» та в магазині, що знаходиться на зупинці «Добролюбова».

Разом ми врятуємо життя!

Телефон Руслана 0988576819

Реквізити (Приват Банк)

5168 7427 1185 7270 Віротченко Любов Михайлівна

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *