До мистецтва зітканого з любов’ю долучились завідуючі ніжинських ДНЗ

 

Не секрет, що кожна дитина дошкільного віку любить малювати і це грає величезну роль у її розвитку дитини, адже безпосередньо впливає на формування особистості.

Під час малювання задіяні як фізична, так і розумова активність малюка. У процесі створення нового малюнка, дитина докладає величезних зусиль, щоб завершити його, і осягає при цьому нові знання та вміння. Спочатку у дітей викликає інтерес те, як рухаються олівець і пензель, після, вони зацікавлюються тими слідами, які залишаються на папері, і, в підсумку, настає той момент, коли дитина бажає намалювати те, що він бачить у себе в голові. Кожне чадо є своєрідний і індивідуальний світ, в якому є свої правила поведінки, є почуття, які властиві лише йому самому.

Любов до мистецтва прививають і в Ніжинському ДНЗ №13 «Берізка». Колективом садочку на чолі з завідуючою Наталією Примушко було створено цілий проект по взаємодії вихованців закладу і відомих майстрів Ніжинщини.

22 березня, як підсумок цієї співпраці, був організований творчий семінар-практикум  «Мистецтво зіткане з любові». У ньому взяли участь завідуючі ніжинських дошкільних навчальних закладів. Приєднались до заходу начальник управління Освіти Станіслав Крапив’янський та пастор Володимир Леонтьєв, який також є головою піклувальної ради садка.

На початку семінару Станіслав Миколайович зауважив: «Саме в садочках діти чи не в перше знайомляться з прекрасним. Саме тут відкриваються нові таланти, які є знаменними для всього Ніжина. Потім з діток виростають ті майстри, котрі прославляють Україну і її багатогранну творчість. Вкладати любов до мистецтва у маленькі сердечка – це важлива робота, і я вважаю, що кожен візьме для себе цінну інформацію з цього семінару».

Приєднався до слів начальника управління освіти і Володимир Леонтьєв, батько трьох діток, котрі є вихованцями садочку: «Хотів би подякувати Наталії Миколаївні, всім вихователям та колективу, за те, що в цьому садочку ведеться національно-патріотичне виховання, з яким потім діти йдуть по життю. Саме в такому віці у малечі формується розуміння моралі і завдяки праці і любові вихователям, вони ступають на правильну стежину, яка веде до широкої дороги дорослого життя”.

Цього дня завідуючі ніжинських ДНЗ мали можливість взяти участь у зустрічі з мистецтвом, через цікаву  інтерактивну форму роботи «КВЕСТ-гру», зустрітися зі світом  краси і духовності через  мистецтво і засобами мистецтва, познайомитися  з весняними  мотивами   у творчості  художників, майстрів, вишивальниць, торкнутися  незвичайної творчості талановитої художниці Оксани Валеріївни Грек і найголовніше – стати творцями справжньої весняної  краси.

Присутні ділились своїм досвідом й ідеями. Вихованці садочку дарували захоплюючі творчі номери, що викликали посмішку і задоволення від побаченого. Атмосфера справжньої весни панувала в закладі і в душах присутніх.

Марина Волинець для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *