Ніжинський пастор Олег Литвиненко організовує безкоштовні обіди для дітей

 

Доброта до нужденних, підтримка та опіка над слабкими, чи не це є чеснотами справжньої віруючої людини? Лише несучи світло свого серця ми прославляємо Боже ім’я.
Одним з прикладів чуйності та співчуття можна назвати пастора Церкви Адвентистів сьомого дня Олега Литвиненка.
В мережі Фейсбук на сторінці групи «Наш город Нежин» з’явилася інформація наступного змісту:
«Шановні друзі! Є можливість підтримати дітей з малозабезпечених сімей просто гарячим обідом! Це можливо кожного дня в їдальні Агроінституту, крім вихідних. Звертатися особисто через мою сторінку! Розумію, що в малозабезпечених сім’ях діти не мають смартфонів! Якщо ви знаєте таких, сповістіть їм про цю можливість! Підтримка виключно на добровільних засадах, державних коштів не використовуємо! Також якщо є бажання підтримати благодійну справу, прошу звертатися!»,- пише Олег Литвиненко.
Також Олегом було заявлено: «Якщо дитина потребує обіду одноразово, ми завжди приймемо, і я ще нікому не відмовляв! Якщо відвідування постійне, то прошу підтвердження школи, це навіть більш для того щоб, школа мала можливість відпускати дитину на обіди. Треба обумовити що є певна кількість, яку ми можемо підтримати, але в нас є вакансії. А взагалі обідами допомагаємо вже близько 10 років! Зверталися до адміністрації, до директорів шкіл! Хто відгукувався, хто ні! Особиста допомога: знайти дійсно потребуючих дітей! до кінця навчального сезону коштів знайдемо! На вересень – буду шукати ще допомоги! Дякую за увагу до доброї справи!»
Ніжинка Олена Пулинець прокоментувала публікацію Олега Литвиненка наступними словами: «Щиро вдячна Вам за підтримку багатодітних родин. Щоразу, коли зверталася з проханням долучити до групи дітей, що вже харчуються, поза списком, жодного разу не почула відмови. ВИ ЗАВЖДИ СТАВИЛИСЯ З РОЗУМІННЯМ. ДЯКУЮ!!!»

Лілія Журко для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *