Ніжинська рада дала відповідь на петицію щодо облагородження району Круча

 

У лютому місяці на сайті єдиної системи місцевих петицій, з’явилась петиція щодо облагородження району Круча. Її підписало 112 ніжинців, а тому міська рада мала дати на неї відповідь.
Офіційна відповідь має наступний зміст: «Згідно Вашого звернення в електронному вигляді, щодо виконання систематичного руху 11,12 маршрутних транспортних засобів у район міста Ніжина Круча виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що за систематичне порушення правил перевезення пасажирів та недотримання умов договору на перевезення пасажирів по маршрутам № 11, 12, 13 з перевізником ТОВ «ГраАль» розірвано договір на перевезення. На даний час, тимчасово до проведення конкурсу, перевезення пасажирів на даних маршрутах здійснює ТОВ «Пассервіс» та ПП «Омнібус 11».
Щодо порушеного Вами питання стосовно улаштування парку, висадження дерев на пустирі, що біля маленького мосту (зупинка Чсрняховського)», пропонуємо мешканцям міста з метою проведення висадки дерев за вказаною вище адресою долучитися до акції в рамках проведення місячника з озеленення території міста, що триватиме з 26.03.2018 р. по 26.04.2018 р. на виконання розпорядження міського голови №51 від 05.03.18 р. «Про організацію проведення у 2018 році заходів з озеленення, благоустрою та санітарного очищення території міста Ніжина».
Учасників акції, під час проведення місячника, просимо звернутися для отримання посадкового матеріалу (саджанців дерев) до управління ЖКГ та будівництва за адресою: вул. Московська, 20 (тсл.:046 – 31 23 -117)
Стосовно питання встановлення дитячого, спортивного майданчику в мікрорайоні «Круча» біля перехрестя вул. Воздвиженська і вул. Черняхівська, повідомляємо, що зазначений майданчик включено в перелік по встановленню дитячих та спортивних майданчиків за рахунок коштів міського бюджету під №* 45.
Відповідно до черговості та при умові достатнього фінансування майданчик буде облаштовано.
Згідно питання облаштування дороги від вулиці Воздвиженської до мосту через річку Остер повідомляємо, що існуюча ґрунтова доріжка розташована в складних умовах рельєфу, що ускладнює її облаштування твердим покриттям із забезпеченням безпечних умов експлуатації. Спеціалістами управління ЖКГ та будівництва Ніжинської міської ради будуть розглянуті всі можливі варіанти, які відповідатимуть діючим нормативним документам та будуть зручні для мешканців прилеглих вулиць».

Автор петиції Євген Ткаченко зазначає: «Якщо, чесно, очікував від посадовців більшого, конкретних дат, відповідальних осіб і конструктивних кроків щодо проведення будівництва дороги… З приводу майданчика теж нуль конструктиву… Адже, активні громадяни є, які можуть вийти і допомогти в роботі, потрібна техніка і мінімальне фінансування. З іншої сторони – це маленький рух вперед в напрямку розвитку співпраці активної громади з місцевою владою. Але висновки робити рано. Оскільки результат попередньої петиції нульовий (по будівництву притулку для безхатніх тварин,була відписка і проблема лишилася відкритою) та і взагалі нульова реакція місцевих керманичів до наболілих проблем громадян міста Ніжина. Що ж до проведення місячника, бажаючим, пропоную всім колективно прийти в одну з субот, як тільки розтане сніг і посадити дерева, показуючи приклад іншим.(хто хоче долучитись пишіть в особисті повідомлення або телефонуйте 0681070419 підберемо зручну для всіх дату і час)»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *