Собаковідлякувач у Ніжині не прожив і двох місяців

 

Собаки, що народились на вулиці ,або яких вигнали з дому та позбавили хазяйської опіки, живуть за своїми правилами. Вони збираються в зграї, ділять територію між собою, воюють, народжують і помирають. Взимку і ранньою весною, коли їжі стає менше на вулицях, собаки звіріють і все більше проявляють агресію. Випадковий перехожий може стати жертвою, отримати укус. А далі можуть бути тяжкі наслідки, адже хто знає, якою інфекцією заражена ця тварина? Перспектива опинитися на лікарняному ліжку видається не дуже приємною, тим більше таким неприємним способом. Ризику бути укушеними собакою піддаються діти. Тварини відчувають силу, а точніше її відсутність, в належній мірі і вибирають для своїх атак незахищених, слабких людей.

14 лютого на площі ім. І. Франка у якості експерименту з подальшим впровадженням такої гуманної системи захисту перехожих, було встановлено сучасний ультразвуковий відлякувач собак. Основною метою його було вивчити та подивитись ефективність безпеки від нападів бездомних тварин. Дію цього сучасного пристрою було спрямовано на ділянку пішохідного переходу від зупинки громадського транспорту автобусів №№14, 12,13,15,16 та далі на тротуар, що веде до перехрестя з вулицею Гоголя. Що відчуває собака при направленому в її сторону ультразвуку? Дискомфорт і сум’яття. Виникає тривожний стан, спрацьовує інстинкт, який підказує собаці швидше втекти. На фізіологічному рівні жодна собака не зможе встояти перед відлякувачем. Ультразвук неприємний, він занадто дзвінкий для неї (не чутний при цьому для людини). Природна реакція тварини – втекти якомога швидше, при цьому забувши, звичайно, про свої агресивні наміри по відношенню до людини повідомляється на сайті Уненіж

Нажаль, сьогодні знову можна констатувати факт вандалізму. Чи то злодіям не сподобалась маленька коробочка на стовпі з мигаючою червоною лампочкою, чи може вандали керувались благородними мотивами, позбавивши бездоглядних тварин такого ненависного пристрою –  невідомо. В результаті –  пристрій було пошкоджено (незважаючи на металевий антивандальний каркас) та розбито. Пристрій встиг «прожити» місяць та 1 тиждень. Працівниками цеху з освітлення вулиць ультразвуковий відлякувач було демонтовано для з’ясування можливості ремонту та відновлення. Після ретельного обстеження та випробування,  цей пристрій було визнано взагалі непідлягаючим ремонту.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» глибоко обурене скоєним черговим актом вандалізму та закликає правоохоронні органи знайти правопорушників та притягти їх до кримінальної відповідальності.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *