Актор Ніжинського драмтеатру отримав звання «Заслужений артист України»

 

27 березня Указом Президента України, почесне звання «Заслужений артист України» отримав актор з Ніжинського драматичного театру імені М. Коцюбинського Андрій Буняєв. Про це було оголошено директором драмтеатру Юрієм Муквичем в ході урочистої частини до Дня театру, після концерту.

17 років чоловік віддав цьому мистецтву і зіграв понад 100 ролей, дивуючи глядачів не лише акторською грою, а співом та танцем. В одному зі своїх інтерв’ю Андрій Буняєв розповів: «Я дуже дякую Аллі Василівні Соколенко, яка мене вчила всі ці роки. Завдяки їй я відкрився як актор. Вона мені відкрила театральний світ  і надалі я продовжую його відкривати для себе».

Про улюблену роль актор говорить, що першу ніколи не забуде, тому що на першу роль прийшов вперше у Ніжинський театр. «І ми почали працювати над «Наталкою-Полтавкою». Але перед цим я грав у казці Діда Мороза. І було дуже цікаво сидіти на новорічних ранках, слухати вірші, які розповідали діти. От цю роль я ніколи не забуду. Звісно окремою віхою у моєму житті є та, коли я зіграв Тараса Григоровича Шевченка  у «Гріщниці», яку написав декан філологічного факультету НДУ Олександр Забарний. Ця роль одна із тих пам’ятних. І я надіюся, що мені вдалося її зіграти», – розповідає Андрій Буняєв.

Дізнавалась Марина Волинець для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *