На Ніжинщині організовують соціальні рейди

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила організація C14:

“Село Колісники того самого Ніжинського району Чернігівщини, в підпорядкування яких входять сумнозвісні Мильники, де трапилася трагедія – убивство, катування та наруга над дітьми.
Двоноге створіння на фото – рідний дядько двох маленьких хлопчиків, яких він у п’яному угарі ганяв разом із їхнею матір’ю довкола хати з ножем у руках. Активісти #С14_Чернігів виїхали на місце аби запобігти черговій трагедії. Алкаша нейтралізували, профілактичну бесіду провели, відповідні служби залучили. 

Важко навіть уявити що відчувають ці хлопчаки, в яких умовах вони зростають… Одначе не важко уявити ким можуть вирости в майбутньому, спостерігаючи за постійними лайками, бійками та пиятикою. У даному випадкові дітям пощастило більше, ніж дівчаткам із Мильників – у них, хоча і бідна, але турботлива мати. З дядьком питання варто вирішувати кардинально – сільська рада в праві примусово відселити його і ми, як представники громадськості, проконтролюємо аби раб оковитої більше не псував життя малюкам.

Віднині #С14 вступає в боротьбу за наших дітей! Ми будемо там, де соціальні служби відмовляються працювати, де покинуті діти благають про допомогу. Ми бачимо, що крім нас, націоналістів, їх нікому захистити!

Ми змусимо працювати чиновників, яким держава делегувала нагляд за найдорожчим – нашими дітьми. Адже чужих дітей не буває.

Згоден з нами?

Приєднуйся до майбутніх соціальних рейдів!

Не маєш змоги?

Допоможи транспортом, пальним, юридичним супроводом чи хоча б репостом!

Будь з нами! Стій за дітей!”

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *