У Ніжині припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактної молочної продукції.

 

Ніжинською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Чернігівській області та Ніжинським відділом поліції припинено діяльність цеху з  виготовлення контрафактної молочної продукції.

Нелегальне виробництво організував у Ніжині місцевий підприємець. Цех працював в нежитлових приміщеннях у промисловому районі міста.

Молочна продукція виготовлялась під торговими марками білоруських товаровиробників в антисанітарних умовах, використовуючи сировину  невідомого походження, яку зловмисник реалізовував через мережу торгівельних закладів.

Під час санкціонованого обшуку на нелегальному виробництві виявлено обладнання для виготовлення молочної продукції, пакувальний матеріал та близько 4,5 тон готової продукції.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 227 Кримінального кодексу України (умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринку України) небезпечної продукції.

 

Довідково: санкція ст. 227 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *