Ніжинка Катерина Кресан потрапила на шпальта Нью-Йоркського журналу

 

“Мы были в ожидании несколько месяцев и вот, публикация в Нью Йоркском Solis Magazine. 
Победительница множества конкурсов, участница Арт Модель Студии, Модель Катя Кресан
Фотограф Dmitry Stratilat
Визажист Людмила Шафрай
Стилист по волосам Maryna Stratilat” –   пише в себе на сторінці у фейсбук фотограф Dmitry Stratilat

Кожна дівчина таємниця! Кожен має свій власний шарм і секрети. Під завісою ніжності та беззахисності є неймовірна сила і пристрасть у кожній дівчині, яка може звільнитися в будь-який момент, як казковий феєрверк.

Для цієї фотосесії наша команда навмисно обрала модель, переможець багатьох конкурсів краси та талантів, тому що це так цікаво, як показати людині іншу сторону її краси, яку вона раніше не бачила.

Яскраві акценти та зображення, наскільки це можливо, підкреслюють чуттєвість та таємницю, які видно в глибоких яскравих очах. І справжня українська краса набуває кольору теплого і таємничого Сходу….- пишуть про ніжинку в Solis Magazine

Більше за посиланням solismagazine.com/solis-magazine-photography-showcase-oriental-colors

Катерина Кресан вихованка естрадно-гімнастичного колективу «Ефект» (керівник Ольга Московська), володарка титулу «Красуня Ніжина Модель», «Красуня Ніжина Глядацьких симпатій», учасниця театру моди «Перлина» повідомляється на сайті nizhynnews.com

Катя взяла участь у конкурсі «Міні-міс Кияночка» і здобула перше місце та титул «Юна міс Кияночка 2017», отримала безліч нагород та подарунків, одним з яких стала особлива відзнака від журі конкурсу Ірини Ратушної – запрошення взяти участь у програмі «Світські хроніки» в ефірі Прямого каналу.

У прес-релізі конкурсу зазначено, що «дивовижний ковбойський танок Кресан Катерини вразив своїми акробатичними трюками не тільки глядачів, а й ведучу Прямого каналу Ірину Ратушну. Вона подарувала Катерині можливість разом провести найближчий випуск програми «Світські хроніки».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *