Новорічно-різдвяна казка почалась: засяяла головна ялинка Ніжина.

 

 

19 грудня, у День святого Миколая, урочисто було відкрито головну новорічну ялинку Ніжина. З цього світлого і радісного християнського свята розпочинається низка новорічно-різдвяних свят, що триватимуть впродовж місяця, до Водохреща.

Родзинкою цьогорічних свят у нашому місті є різдвяний ярмарок, що розмістився неподалік ялинки. Тут можна було придбати сувенірну продукції із різдвяно-новорічною символікою.

 

Містян зі святом привітали міський голова Анатолій Лінник та помічник Народного депутата України Олександра Кодоли Тамара Стратілат. Завітав на свято і Святий Миколай з казковими героями, які провели з дітлахами конкурси, танці, забавлянки та водили хоровод навколо ялинки.

 

Нагадаємо, що цього року новорічна ялинка є незвичайною, а штучною і заввишки – 15 метрів. ЇЇ придбали ще в листопаді через систему «ProZorro» у підприємства «Ялинки України» за 354 200 гривень. Це свого роду подарунок місту від народного депутата України Олександра Кодоли, адже кошти на придбання ялинки надійшли до міського бюджету з фонду соціально-економічного розвитку, за його ініціативи.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *