Не так сталось, як ніжинським перевізникам гадалось або Підвищення вартості проїзду відклали

 

 

На засідання виконавчого комітету, яке відбулось 5 квітня виносився проект рішення щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Взяли в ньому участь і перевізники, котрі аргументовано наголошували на необхідності підняття тарифу. Головним же приводом, як вони зазначали, є здорожчання паливно-мастильних матеріалів більш як на 10%. Проте, члени виконкому задавали їм зустрічні питання, головне з яких стосувалось пасажирообліку. Звісно, що такий, завдяки обілеченню ведеться лише на маршрутах №14, №13, №11 та №12. Інші ж не мають контролерів, адже і проконтролювати скільки людей проїхало за день неможливо. Тож і звітність перевізників у деяких членів виконкому викликала сумнів. Майже після години обговорень вартості проїзду і категорій, що матимуть пільговий проїзд або їздитимуть безкоштовно, заступник міського голови поставив проект рішення на голосування.  З 11 присутніх членів виконкому, враховуючи головуючого засідання заступника міського голови Григорія Олійника, лише 6 з 8 необхідних, підняли руки, проголосувавши за даний проект. Утримались п’ятеро:  Валерій Салогуб (ВО “Батьківщина”), Тамара Хоменко (ВО “Батьківщина”), Юрій Римський, Віталій Прокопенко та Михайло Одосовський.

Таким чином проект рішення було відправлено на доопрацювання. Перевізники зазначили, що затягування з прийняттям рішення щодо підвищення вартості проїзду може дати привід зменшити кількість автобусів на маршруті, що збільшить термін очікування транспорту.

 

Зазначимо, що 11 квітня на сесії міськради розглядатиметься проект рішення щодо впровадження автоматизованої  системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Ніжина.

Марина Волинець для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *