Традиційна «Пасхальна місія» у Ніжині виконана

 

 

Напередодні Великодня депутати Ніжина та району від ВО «Батьківщина» зустрілись, аби виконати «Пасхальну місію» – вручити понад 500 пасок одиноким літнім людям, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, а також дітям позбавленим батьківської уваги. Ініціював продовження такої традиція, котра почалась з 2010 року, депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько. Дана програма започаткована народним депутатом України Дубілем Валерієм Олександровичем

Завітав обласний депутат з секретарем міської ради Валерієм Салогубом до міського територіального центру «Милосердя», де їх вже чекали бабусі разом колективом закладу на чолі з директором Інесою Шаповаловою. Теплі слова вітання та Великодні подарунки осяяли заклад світлом, і як говорили відвідувачі центру, на душі стало тепліше і радісніше. Привітали також і діток з Ніжинського Центру соціально – психологічної реабілітації дітей. Вихованці центру радо зустріли поважних гостей, котрі після спілкування на тему Великодня отримали у подарунок символ свята – паски.

 

Завітали благодійники і до Всіхсвятської церкви, аби передати настоятелем храму, капеланом отцем Сергієм паски бійцям в зону АТО.

Марига Волинець

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *