У Ніжині відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Пам’яті друзів»

За підтримки федерації футболу міста, відділу з питань фізичної культури та спорту, вболівальників команди «Ветеран» Ніжин, відбувся  VI традиційний турнір з міні-футболу «Пам’яті друзів». У ньому взяли участь ветерани, які закінчивши свою спортивну кар’єру і продовжують тренуватися та приймати участь в різноманітних змаганнях.

Цей турнір присвячений пам’яті футболістів, яких уже немає, але на їх прикладі виховуються та відстоюють честь Ніжинського футболу не тільки юні футболісти, але й дорослі.

У змаганнях прийняли участь команди «Десна» (м. Чернігів), «Ветеран» (м. Ніжин), «Темп» (м. Борзна) та «Ветеран» (м. Конотоп). Підтримати та по вболівати в спортивному залі ЗОШ №9 зібралася численна громада вболівальників, які палко підтримували своїх земляків, а самі учасники змагань на спортивному майданчику демонстрували свою майстерність, юнацький запал, цікавий та видовищний футбол.

 

Безперечним фаворитом всіх змагань була команда з Чернігова за яку грали гравці, котрі в свій час грали за провідні команди майстрів – вони зайняли I місце. Порадувала команда «Ветеран» з Ніжина. Вона в нелегкій боротьбі виборола II місце. Футболісти Борзнянщини зайняли III місце, команда з Конотопа стала четвертою.

На підведенні підсумків змагань кожна команда отримала нагороди – переможець кубок, а призери змагань медалі та сувеніри. Автор книги «Закохані в футбол», у якій відображена історія футболу м. Ніжина, голова федерації футболу Володимир Мамедов вручив кожній команді та кращим гравцям турніру книги, а це Стоян Володимир (м. Чернігів), Кузюра Віктор (м. Ніжин), Нікітин Альберт «Темп» (м. Борзна), Сердюк Сергій )м. Конотоп). Також книги отримали ветерани Ніжинського футболу Захаренко Володимир, Цаба Олександр, Кателинський Микола. Усі учасники змагань дякували колективу ДЮСФШ за допомогу в організації та проведенні змагань.

Наостанок бажаємо, щоб юнацький запал до футболу ще довго не покидав наших ветеранів.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *