У Ніжині «зацвіло» «Дерево єднання» (ФОТО)

Вже доброю традицією стало у Ніжині напередодні Великодня прикрашати писанками «Дерево єднання». Ще з березня місяця освітньо-виховні заклади міста, творчі колективи, організації і навіть посадовці готувались до цього заходу, власноруч розписуючи писанки, аби «осяяти» Ніжин різнобарв’ям Пасхальної традиції. Допомагали їм у цьому народні майстри та митці.

Управління культури і туризму Ніжтнської міської ради організувало цю акцію, аби кожен бажаючий міг принести свою розмальовану писанку і прикрасити нею святкове дерево. 5 квітня, таким чином,  ніжинці не лише об’єднувались, але й розкривали свій внутрішній світ даруючи його всім оточуючим.  Тепер «Дерево єднання», що знаходиться біля Всіхсвятської  церкви в свята буде радувати всіх перехожих, нести втіху і весняний настрій.

Окрім цього 5 квітня, в рамках Великоднього ярмарку також пройшов майстер-клас. Усі бажаючі мали змогу розмалювати свою власну великодню писанку за допомогою різних техніком за настановою народних майстрів. Цікаве та творче заняття сподобалося всім хто долучився до цього нелегкого, але водночас надзвичайно приємного процесу.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *