У Ніжинській школі працювала «Їдальня для птахів»

Птахи – наші друзі! Їх можна побачити  й почути скрізь. Вони – наші вірні помічники, захисники лісів, полів, садів, від шкідників і гризунів. Тому їх потрібно охороняти  й оберігати. Про них потрібно піклуватися й допомагати їм узимку. Цілу зиму  у 2-А класі ЗОШ I-III ст.  №15, класний  керівник  Волинець Тамара Анатоліївна, на підвіконні працювала «Їдальня для птахів». Діти  з батьками заготовляли  корм для пернатих друзів.

А як тільки насипали їжу, біля  пташиних їдалень спостерігалося пожвавлення. І можна було із задоволенням спостерігати за пташками, їхнім зовнішнім виглядом, поведінкою, та й за тим, чим вони люблять ласувати…

Якщо стояти тихенько, не рухаючись, не галасуючи, можна відкрити для себе безліч пташиних таємниць.

 

Це дуже сподобалося учням 2 –А класу, тому батьки зробили  і вдома розвісили теж свої годівнички.

Щорічно з 1906 року 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів. День птахів – час прильоту пернатих  із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Розпочався перший день після канікул усним журналом  «Вісники природи», який провели у 2-А класі. Сторінка за сторінкою, інформація за інформацією – і нові знання, нові відкриття про пташок. Про те, де живуть, яку користь приносять, про їх санітарні здібності та інше.

А потім всі дружно вирушили  до дерева, щоб порадувати  шпаків, повісивши ще одну шпаківню.

Міжнародний день птахів проходить щорічно і не випадково в квітні. Саме в цей час пернаті повертаються з вирію, тому їх повернення також святкується, я прихід весни.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *