Жителів Ніжинщини привітали з Великоднем

 

 

Уже котрий рік поспіль жителі Ніжинщини традиційно отримують напередодні світлого Воскресіння Христового великодні паски від партійної організації ВО «Батьківщина». Дана програма започаткована народним депутатом України Дубілем Валерієм Олександровичем. Ось і цьогоріч завдяки благодійній ініціативі депутата Чернігівської обласної ради Сергія Охонька малозабезпеченим родинам району було роздано понад 500 духмяних пасок, щоб кожен християнин відчув себе несамотнім і потрібним, та належно зустрів Великдень.

 

6 квітня Сергій Охонько разом з заступником районної ради Наталією Березкою відвідали Лосинівські школу та дитячий садочок, аби пригостити діток основною святковою стравою. Завітали до Галицького дитячого садочку та в село Данина, вручивши паски багатодітним родинам та сім’ям переселенців. Третій рік поспіль вітали благодійники і Вертіївський територіальний центр, де одинокі люди похилого віку з радістю сприйняли Великодні вітання «батьківщинівців».

«Свято Великодня є чудовим приводом проявляти турботу про ближніх і дарувати їм радість. У ці дні хочеться дарувати людям відчуття, що вони потрібні і важливі, наповнюючи їх життя радістю. Сподіваюсь нам це вдалось і ми будемо продовжувати цю традицію і надалі», – зазначає Сергій Охонько.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *