«Дуракам закон не писан» в сезоні Запорізької Ліги Сміху

10 квітня збірна команда Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Дуракам закон не писан» зіграла у фестивалі Запорізької Ліги Сміху, яка є офіційним підрозділом телевізійної Ліги Сміху.

За словами гравців команди, це була найважливіша поїздка за весь час. Команда перебувала в Запоріжжі з 7 квітня і кожного дня проходила редактури у фіналіста Вищої Ліги КВН у складі команди «Днепр» та актора «Країни У» Володимира Борисова.

«Це неймовірний досвід, ми мало спали, постійно робили правки сценарію, навіть у святкові дні не було часу відпочити», – зазначає один із гравців команди Сергій Чечітко.

І як наслідок, після виступу ніжинської команди встало два тренери (схема та ж що у телевізійній Лізі Сміху) – фронтмен команди «Замок Любарта» Михайло Денисов та актриса «Слуги народу» Ольга Жуковцева. ДЗНП вибрали Михайла Денисова. І це автоматично означає що команда в сезоні.

 

Перша гра сезону відбудеться 21 травня.

«Це перший крок до нашої мрії. Ми довго працювали над собою та над матеріалом і дуже приємно, що наша праця оправдана. Але це дійсно тільки початок, попереду нас чекає ще більше роботи», – підсумував капітан команди Cіргій Іванюк.

Команда «Дуракам закон не писан» дякує за підтримку Ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку, Міському голові Анатолію Ліннику, депутату міської ради Олександру Шалаю, виконкому міської ради. Окрема подяка друзям команди соціально-гуманітарному відділу та Євгену Зіничу.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *