Керівництво Ніжинської РДА до 18 квітня має звільнити низку чиновників

Після низки публічних заходів, тиску з боку громадських активістів і ЗМІ, чиновницька “гідра почала обрубувати кінці”. Повідомляє спільнота С14.
Обласна комісія, що розглядає роль чиновників у трагедії, що трапилася в Мильниках, рекомендувала керівництву Ніжинської РДА звільнити із займаних посад низку чиновників, відповідальних за роботу з неблагополучними родинами. Конкретно:

1. Жадька Олега Володимировича з посади начальника
служби у справах дітей Ніжинської районної державної адміністрації з переведенням на посаду нижчого рівня у службі у справах дітей Ніжинської районної державної адміністрації;

2. Подпоріну Олену Віталіївну з посади директора Ніжинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за неякісне здійснення контролю за виконанням покладених на центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завдань

3. Звільнити із займаної посади фахівця із соціальної роботи Мордач Наталію Лазарівну.

Оголосити догану завідувачу сектору сім’ї, молоді та спорту Ніжинської районної державної адміністрації Штайнеккеру Андрію Романовичу

 

Реалізувати до 18 квітня 2018 року!

Вказати голові виконавчого комітету Колісниківської сільської ради Рибці А.П. на неналежне виконання делегованих повноважень у сфері охорони дитинства.

На наше переконання доган і звільнення замало. Правоохоронці зобов’язані відкрити кримінальні провадження за фактом злочинної бездіяльності, що призвела до тяжких наслідків.

Також в обласній державній адміністрації анонсували початок перевірок по всій області. У свою #С14 гарантує контроль і паралельні заходи.

Також нагадуємо, що робота наших волонтерів не обмежується моніторингом неблагополучних родин. Критична ситуація, яка склалася за роки бездіяльності соціальних служб, змушує нас частково здійснювати заходи соціального супроводу з дітьми, яких тимчасово забрали з неблагополучних родин. Бажаєте допомогти нам, пишіть Наталья Нос. Бажаєте допомогти волонтерам влаштувати дітям свято – 5168 7573 5469 618. Дякуємо, що турбуєтесь про малечу!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *