Ніжинські депутати прийняли рішення щодо пропаганди торгівлі наркотиками

Депутати Ніжинської міської ради висловили обурення ситуацією, що відбувається, як в місті Ніжині, так і всій Україні, пов’язаної з реалізацією та розповсюдженням сильних наркотичних та психотропних засобів через мережу Інтернет, шляхом розміщення на будинках написів з посиланням на сайти та номери телефонів в месенджерах, де можна здійснити купівлю.

Тож, 11 квітня, на сесійному засіданні депутати було підтримано звернення до Президента України, Генерального Прокурора України та Міністру внутрішніх справ щодо вживання невідкладних та рішучих заходів із запобігання вільного обігу будь-яких наркотичних та психотропних засобів через мережу Інтернет, з порушеннями кримінальних проваджень, всановленням та притягненням до кримінальної відповідальності причетних осіб.

 

Також однією з пропозицій депутатів була особисто долучитись до знищення «наркотичних» рекламних надписів на спорудах міста, і окрім того долучити до цього процесу представників комунальних служб, голів ОСББ та небайдужих мешканців Ніжина.

Присутня на сесійному засіданні представник Ніжинської поліції Інна Музиченко зауважила, що сфера торгівлі наркотиками трансформується і практично унеможливлює вихід на збувача наркотичних речовин.  По всій Україні є практика боротьби з даними написами, але це не допомагає у затриманні конкретного злочинця, а в цій системі залучені не один десяток осіб, які можуть знаходитись у інших країнах. Поліція змогла затримати 2-ох осіб, які були наркокур’єрами, але вони взагалі не знають про особу, яка стоїть на чолі цієї торгівлі.

Марина Волинець для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *