Ніжинський студент дарує гарний настрій своєю музикою перехожим вулиці Гоголя

Музика – це найпопулярніше захоплення сучасної молоді. В ній немає ніяких обмежень. Перш за все вона в душі людини і цим притягує молодих, талановитих людей. Чимало таких ми можемо зустріти на головних вулицях міст України. Ось і в Ніжині ми зустріли здібного, молодого музиканта на вулиці Гоголя, де біля нього зібралася юрба перехожих, які з захопленням слухали його пісні.

21-річний Вадим родом з Чернігова. Зараз навчається в Ніжинському  державному університеті ім. Гоголя на філологічному факультеті. У інтерв’ю з нами він розповів нам про своє захоплення.

Скільки років Ви займаєтесь музикою?

Музикою я почав займатися десь у 9 класі. Тобто займаюсь близько 10-ти років.

Який стиль музики полюбляєте?

Мені подобається рок, але більше доводиться грати поп-музику, адже я граю людям, а люди полюбляють щось, що в зараз тренді.

Чому ви вирішили займатися саме цим?

 

В моєму житті завжди все різко змінюється, пам’ятаю в 9 класі я почав грати на барабанах. Мені сподобалося як грав хлопець моєї однокласниці і я попросив його, навчити мене, він погодився. Згодом ми створили групу, яка проіснувала близько місяця, потім розпалася, адже ми були ще неосвічені в цій справі. Через деякий час я вирішив створити власну групу, але не склалося. І от, я вийшов грати на вулицю, тому що люди повинні оцінити мій талант. Якщо вийде заробити – це моя справа, якщо ні – це не моє.

Як прийшло на думку вийти на вулицю міста та показати свій талант ніжинцям?

Я ще з дитинства бачив, що люди виходили грати в перехід і заробляли цим гроші. Потім згадав про це і вирішив спробувати, але також мені приносить задоволення і те, що люди слухають музику в моєму виконанні, адже приносити слухачеві задоволення це найбільша ціль музиканта.

Що Вас надихає на створення пісень?

Все що мене оточує: погода, люди, події шо відбуваються.

Чи плануєте в майбутньому пов’язати своє життя з музикою?

Так, планую. Я думаю знайти  продюсера, щоб записувати свою музику.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *