Працівники ніжинського кладовища «поглумились» над могилами?

В спільноті “Ніжин SOS” жінка Олена Шнейдер висловлює обурення стосовно, як вона каже, здійсненого вандалізму на території Троїцького кладовища:

«На Троїцькому кладовищі, в огорожці знаходиться дві могили. Біля однієї з них була посаджена береза замість пам’ятника (прохання покійної), яка росла собі років 50 і нікого не чіпала, а потім різко засохла. (що допомогли засохнути, сумнівів немає), і його спиляли, АЛЕ як це було зроблено!!! На фото видно, що працівники кладовища, можливо й працівники комунальних служб, які виконували роботи, залишили після себе і в якому станi. 5 мішків тирси, це ще не межа, головне те, що вони розбили пам’ятник який знаходився всередині огорожі! На голову не налазить як можна бути такими нелюдями! Про яку культуру може йти мова, якщо працівники дозволяють собі так працювати. Сумніваюся, що справедливо відреагує нацполіція або міськрада, але буду наполягати, щоб мама по приїзду написала заяви».

Також жінка розповідає, що спочатку не хотіла виносити це на огляд, але через її відсутність в місті, немає можливості розібратися в цьому беззаконні і особисто дати по «шапці» недобросовісним комунальникам. «Швидше за все, це все залишиться безкарно, ну нехай хоч завдяки соцмережам, люди знають своїх “героїв” – зазначає жінка.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *