Цікаві декларації ніжинських голів фракцій

У кінці березня закінчився термін щорічного подання декларацій держслужбовцями, працівниками органів місцевого самоврядування, та іншими посадовцями. На сторінках ніжинських інтернет-видань майоріли статті щодо проаналізованих  декларації місцевих чиновників, і ми з’ясували, хто скільки заробляє собі на життя. Редакція “Нежатин” представляє до вашої уваги аналіз декларацій ніжинських голів фракцій.

Сергій Дзюба, голова фракції Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Отримав заробітну плату 151 тис грн. До попередньої декларації вносив зміни про те, що придбав квартиру в Києві оціночною вартістю 735 тис грн. Взяв кредит 37  тис грн. Має легковий автомобіль, земельну ділянку в Ніжинському районі площею 20 000 м² та готівка в сумі –  37 тис доларів та 90 тис гривень.

Валерій Салогуб, голова фракції ВО «Батьківщина»

За рік заробітна плата разом з доходом  від надання майна в оренду становить 221 тис грн. Отримав у спадок земельну ділянку-пай у Бахмацькому районі площею 4.5 га. У цьому ж районі  ¼ власності на будинок.  Було продано будинок в Батурині разом із двома земельними ділянками вартістю в 104 тис грн. У Ніжині спільно з дружиною придбано будинок разом земельною ділянкою 636 м² оціночною вартістю 49 тис грн. Користувався банківськими кредитами у розмірі 77 тис грн., які майже в повному розмірі погашені.

Олександр Безпалий, голова фракції «Радикальна партія Олега Ляшка»

Доходи від підприємницької діяльності, продажу рухомого майна  за рік становлять 315 тис грн. Брав кредит на суму 107 тис грн. Задекларовано готівки – 70 тис грн. та 17 тис доларів. Має гараж, 50% власності на будинок та вісім одиниць техніки (легкові та вантажні автомобілі).

Костянтин Смалій, голова фракції Об’єднання «Самопоміч»

На сайті НАЗК декларація за 2017 рік відсутня. Тому наводимо дані за

попередній рік.

 

Станом на кінець 2016 року у власності земельна ділянка  площею 1 500 м² у Криму. Такого ж розміру і там же, в Криму, має ділянку і дружина. Також у її власності ще дві в Ніжинському районі та в Київській області.  Депутат має квартиру в Ніжині  оціночною вартістю 540 тис грн., дружина ж – дачний будинок 50,5 м². Доходи склали майже 58 тис грн.  Про свої доходи від заняття підприємницькою діяльністю дружина інформацію не надала…

Ігор Смаль, голова фракції ВО «Свобода»

З об’єктів нерухомості має тільки гараж в Ніжині. Доходи склали 303 тис грн. Проте в декларації вони записані як власність третіх осіб.

Ірина Онокало, голова фракції «Наш край»

Володіє рухомим майном – п’ять вантажних та легкових автомобілів. Доходи від підприємницької діяльності,  продажу рухомого майна  та зарплата склали 1 млн 539 тис грн.

Наталія Радченко, депутат фракції «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП»

Голова фракції Юрій Галата звернувся до ради з заявою про припинення повноважень депутата. Тому подаємо дані декларації  Н. Радченко, яка швидше за все і очолить фракцію.

Має у власності земельну ділянку в Ніжинському районі. Є співвласницею двох квартир у Ніжині – 45 м² (частка – 1/3) та 59 м² (частка – 1/6). З рухомого майна має два легкові автомобілі. У чоловіка – вантажний автомобіль та третина корпоративних прав у одній з фірм. Доходи від підприємницької діяльності та зарплата склали 1 млн 19 тис грн. Разом з чоловіком доходи сім’ї близько 2 млн грн.

Андрій Деркач, голова фракції «Опозиційний блок»

Пенсії, соціальні виплати разом з дружиною та зарплата склали разом близько 78 тис грн.  У власності будинок та легковий автомобіль. Спільно з дружиною володіють квартирою 36,5 м². Також дружина має земельну ділянку 1 131 м², легковий автомобіль та магазин.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *