У Ніжині облаштують парковку

15 квітні на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради було піднято питання про організацію паркування по Вороб’ївській набережній, що між «базарним» та «пішохідним» мостами. За словами начальника управління  Житлово- комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, наразі планується подати оголошення про організацію конкурсу  з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Ніжині. За результатами конкурсу переможець має організувати паркування: облаштувати ділянку згідно чинних норм законодавства, визначити паркувальні місця для пільгових категорій громадян.

Заступник міського голови Григорій Олійник зазначив: «11 квітня на сесії проголосували за зміни до конкурсного пакету вимог та затвердили їх. Пакет вимог для  організації паркування наразі повністю сформований. Матеріали, які маються, дозволяють детально і конкретно визначити територію, де буде організовано паркування, а також суб’єкт господарювання, який буде відповідати за надання цих послуг.»

Члени виконкому одноголосно проголосували за зміни в пакеті вимог  та найближчим часом в ніжинських друкованих виданнях вийде оголошення стосовно організації конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Ніжині.

Лілія Журко для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *