У Ніжинській школі ділились досвідом освітнього експерименту

Нова українська школа (далі НУШ) – це основна реформа Міністерства освіти і науки. Головним  завданням, що стоїть перед вчительським колективом школи, є створення сприятливого та комфортного середовища, в якому приємно перебувати. Також це дозволить учням навчитися застосовувати набуті знання у повсякденному житті.

Ніжинська ЗОШ №10 була вибрана для впровадження пілотного проекту НУШ. Сьогодні діти та вчителі вже завершують перший рік освітнього експерименту і радо демонструють свої успіхи у цьому напрямку.

Заступник директора з навчально-виховної роботи початкової ланки ЗОШ №10  Катерина Григорова розповіла, що 13 квітня наочно переглянути учбовий процес та оцінити успіхи дітей при навчанні за новими методиками до школи завітали вчителі початкових класів Носівської громади  та директор ЗОШ №1 міста Носівки Світлана Дубовик. Педагоги ознайомилися із практичною роботою НУШ, що безумовно допоможе їм в подальшій роботі.

 

Провела урок вчитель-тренер від Чернігівської області Світлана Колташова, яка є тренером  педагогів Носівської громади.

Журналісти сайту НЕЖАТИН відвідали Ніжинську ЗОШ №10 та на власні очі переглянули, що саме чекає на всіх ніжинських школярів в майбутньому.

Треба зазначити, що на початку відкритого уроку відразу відчувається згуртованість дитячого колективу, відсутність напруження та острах при взаємодії вчитель-учень. Діти активні та не відчувають сорому при наданні невірної відповіді. При виконанні завдань окремими, невеличкими групами діти не змагаються за лідерство, а спільними зусиллями вирішують поставлену задачу, без жодного втручання вчителя. Учні виказують бажання активно залучатися до освітнього процесу.

Отже, НУШ – це школа, яка допомагає кожній дитині розкрити свій потенціал, навчитися взаємодіяти і створювати продуктивні колективи в яких учнів навчають прислухаються до думки кожного, критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *