В пришкільних таборах на ніжинських дітей витрачатимуть по 54 грн. в день?

На засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради,  що відбулося  15 квітня, представником відділу у справах сім’ї та молоді Тетяною Рой було піднято питання про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у пришкільних таборах цього року.

У представленому ж кошторисі Тетяною Рой було вказано, що вартість харчування на один день складатиме 40 грн.

В ході обговорення у міського голови Анатолія Лінника виникло  питання стосовно кошторису на харчування  дітей в таборах. «Будь який відпочинок передбачає харчування. Якщо мова йде про дітей, то харчування має не лише відповідати санітарно-гігієнічним нормам, але й буди раціональним, збалансованим і задовольняти потреби підростаючого організму в вітамінах та мікроелементах. Наразі ціни стрімко зростають, тому треба приділити особливу увагу відповідності ціни продуктів та якості харчування. На даний час не проведені торги, тобто закупівля продуктів на період оздоровлення, не здійснена. Тому виникає питання, чи зможемо ми забезпечити нормальне харчування на ту ціну, що закладено в кошторис?»

 

Результатом обговорення стала вимога  Анатолія Валерійовича поставитися серйозно до питання виділення коштів на повноцінне і раціональне харчування дітей.

Проаналізувавши розрахунки щодо вартості оздоровлення представлені на сайті Ніжинської міської ради, з’ясували, що на одну дитину в день витрачатиметься 54 грн з них: культурно-масові заходи – 2 грн, медикаменти – 1,50 грн, харчування -40 грн, оплата холодного водопостачання та водовідведення – 1,70 грн, оплата електроенергії – 7,50 грн, оплата комунальних послуг – 1,30грн. Всього ж вартість путівки складає 756 грн. З них половину оплачує бюджет міста, а половину – батьки.

Лілія Журко для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *