Вирішення «автобусних» проблем у Ніжині відкладено до літа

До 1 червня у міськраді мають розробити алгоритм подальших дій щодо впровадження «картки ніжинця» задля використання її у громадському транспорті, який буде оснащений валідатором (пристрій для зчитування документів). Таке рішення прийняли ніжинські депутати на сесії міськради, яка відбулась 13 квітня. Нашою редакцією вже неодноразово висвітлювалась інформація щодо проблеми обліку пасажиропотоку в громадському транспорті. Тож на рішення сесії був винесений проект рішення, що пропонував оснастити ніжинські автобуси валідаторами, а громадян забезпечити карткою містянина.

Проте депутати висловились, що закупівля валідаторів за громадський бюджет – нераціональне рішення, адже перевізники особисто мають бути в цьому зацікавлені. Тож УЖКГ та Б повинно прописати їх наявність в автобусах в умовах конкурсу на перевезення.

 

Після обговорень на сесійному засіданні було вирішено відправити даний проект рішення на доопрацювання профільній комісії з житлово-комунальних питань. На ній депутати, залучивши профільних спеціалістів, мають вивчити можливість внести зміни до положення щодо проведення конкурсу на перевезення, і паралельно, разом з соцслужбами, розробити проект рішення щодо впровадження картки ніжинця. Розроблений макет даної картки має вже цього літа бути представленим на одному з сесійних засідань. Термін виконання цих доручень – до 1 червня.

Підготували Альона Сухоцька та Ірина Носенко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *