З наступного тижня ніжинці платитимуть більше за проїзд в автобусах

Як і очікувалося,  загальний рівень інфляції в Україні вплинув на ціноутворення послуг і товарів по всій території країни. На фоні загального здорожчання, перевізники Ніжина подали проект рішення на підняття вартості проїзду в пасажирському транспорті нашого міста. Тариф мав складати більше 7 грн. Як пояснюють перевізники, така вартість вирахувана без врахування відшкодування за пільгові категорії. Але в ході  обговорень на громадських слуханнях, профільних комісіях, засіданнях міськвиконкому перевізники запропонували вартість проїзду – 5.50 грн. Звісно, громаду такий тариф не влаштовує, і про це неодноразово наголошували і депутати міськради.

Хоча на попередньому засіданні міськвиконкому, яке відбулося 5 квітня, питання підняття вартості проїзду було не підтримане, адже з 11 присутніх членів виконкому лише 6, з необхідних 8, підтримали проект, тож його було направлено на доопрацювання. Сьогодні, 19 квітня, ситуація повернулася в інший бік, і 8 членів виконкому підняли свої руки за підвищення вартості проїзду у громадському транспорті. Утрималися три члени виконкому: Володимир Дорохін, Тамара Хоменко та Михайло Одосовський.

 

Отже, з наступного тижня вартість проїзду у ніжинському громадському транспорті складатиме – 5.50 грн.  Окрім того, буде діяти зменшена вартість проїзду для пільгових категорій: діти в дні навчань, включаючи суботу  – 1 грн., в вихідні – 3.50 грн. Для пенсіонерів пільговий тариф буде діяти з 9 до 16 години – 3.50 грн, в інший час – 5.50 грн.

Лілія Журко для сайту НЕЖАТИН

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *