Об’єднавшись, ніжинці перетворили пустир на місце відпочинку

Разом можливо все – ще раз доводить активна громада Ніжина. Мешканці мікрорайону Круча мріяли пустир перетворити на парк та в цьому їм була потрібна підтримка. Активіст Євген Ткаченко у лютому місяці цього року створив петицію, у який висловив прохання до влади викласти бруківкою дорогу, яка вела б до місцевого мосту, оскільки після негативних погодних явищ її розмиває вода, і люди плавають в багнюці; зробити злив, щоб вода стікала в річку; посадити дерева, зробити футбольне поле, відновити спортивний майданчик і встановити дитячий майданчик. Все це конче необхідно, адже жителі цього віддаленого району міста хочуть мати всі умови для відпочинку дітей та дорослих.

Петиція за короткий час набрала необхідну кількість голосів і місцева влада відреагувала на прохання громади. В березні трактором була вирівняна поверхня, на якій планувався суботник і висадка дерев. У ході організації суботнику, який мав відбутись 21 квітня, був сформований актив, який був готовий підтримати будь-які ініціативи. Тиждень тому учні та учительський колектив разом з директором місцевої ЗОШ №5 та депутати міської ради на чолі з міським головою, підтримали ініціативу громади, і висадили саджанці клену та берези.

 

У «день Х», 21 квітня на суботник зібрались ніжинці, серед яких були жителі мікрорайону, активісти, депутати міської ради Андрій Деркач, Констянтин Смалій та Дмитро Тимошик, представники партійних організацій і навіть дітки. Все почалось з прибирання території, яке вже не робилось більше 20 років. Місцину було повністю очищено від чагарників. Завдяки автомобілю автомобіль, котрий надало КП «ВУКГ» оперативно вивозилось сміття та гілки. Після ж громада висадила саджанці дерев, з яких виросте парк на радість нинішньому і наступним поколінням. Був встановлений і довгоочікуваний дитячий майданчик, який подарував мікрорайону депутат Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько. Він особисто долучився до суботнику та висловив захоплення такою позицією громади, яка не словом, а ділом показує любов до рідного міста, покращуючи його благоустрій.

Спільними зусиллями вдалося за день зробити те, що не робилось десятиліттями. Така згуртованість громади показала, що все можливо, головне бажання і розуміння того, що кожен з нас відповідає за чистоту і красу в Ніжині.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *