Що мають знати ніжинці про облік своїх пухнастих улюбленців

У Верховну Раду внесений законопроект про запровадження обліку домашніх та безпритульних тварин.

Про це повідомив сайт ВРУ, пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на hromadske.ua.

У проекті закону встановлюється перелік потенційно небезпечних пород собак. До таких віднесли 33 породи собак, зокрема, зеннехунда, різеншнауцера, добермана, ротвейлера, ріджбека, та кілька різновидів догів, вівчарок, мастифів та тер’єрів.

Також у законопроекті прописані штрафи за неприбирання екскрементів тварин та використання домашніх улюбленців для жебрацтва.

 

Окрім того законопроект передбачає обов’язкову біостерилізацію безпритульних тварин та забороняє проведення різних косметичних операцій (купірування хвоста та вух, видалення ікол та кігтів, тощо).

Нагадаємо, в одному з київських закладів громадського харчування, облаштованому в МАФі, пройшла операція з порятунку кошеняти. Котячий писк почули відвідувачі закладу. Увечері власник викликав групу порятунку. Як згодом з’ясувалося, тримісячне кошеня провалилося з даху на підвісну стелю, а звідти потрапило в проміжок між гіпсо-картонною стіною і стінкою МАФу. Щоб його дістати, довелося пробити дірку в стелі, а потім ще і в стіні.

Нагадаємо також, соціальні мережі шокував незвичайний кіт. Відео новонародженого кошеняти оприлюднив житель Китаю в одній із соціальних мереж.

Справжньою зіркою інтернету стала кішка Луху з Китаю. Унікальний вираз мордочки кішки відображає глибоку печаль, що підкорило користувачів мережі. Багато блогерів співчувають тварині.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *