Вчителі з усієї України «перезавантажувались» у Ніжині на конференції

 

 

21 квітня у Ніжині відбулася (не)конференція mini – EdCamp Nizhyn. Захід проходив в ННВК «Престиж» №16. Темою зібрання було «Учительство у реаліях Нової Української Школи: професійне перезавантаження».

Організатори зібрання дякували за підтримку партнерам та спонсорам: ніжинській міській раді, відділу освіти НРДА, НКМ ім. І.Спаського, Сергію Охонько, Коснятнину Смалію, Дмитру Тимошику та всім тим, хто підтримав та допоміг втілити в життя дану ідею, яка, беззаперечно, стане важливою подією в житті освітнього процесу Ніжина.

Що саме являють собою EdCamp?  Це конференції, які проводять самі учасники — як правило, їх називають «неконференцією».

Edcamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду викладачами шкіл.

Зазвичай відвідування Edcamp’у безкоштовне.

Сесії не плануються аж до дня проведення, коли учасники можуть вільно обирати і сприяти розвитку будь-якої теми із заявлених тем на свій вибір.

 

Edcamps організовується за принципом «жодних обов’язкових спікерів і обов’язкових доповідей; надихати учасників знаходити (або самому вести) теми, які задовольняють їхні власні потреби та інтереси».

З листопада 2016 по квітень 2017 було проведено 24 унікальних міні-EdCamp’и — 11 за офіційною програмою та 13 за афілійованою.

21 квітня 2018 року така міні-EdCamp проходила в Ніжині. Зазначимо, що в цей день в Україні відбувалося ще дві такі (не)конференції в Мелітополі та Харкові: Афілійований міні-EdCamp Melitopol та Афілійований міні-EdCamp Kharkiv School №2.

Цього дня до стін Ніжинської школи завітали вчителі та педагоги із різних регіонів України, а також із м.Талліннн (Естонія). Проходило зібрання в досить невимушеній обстановці, де всі, як одна дружня родина, обмінювалися досвітом та своїм бачення щодо втілення в життя Нової Української школи.

До програми заходу входила не тільки сама конференція, а й паралельні активності: тренінги, майстер класи для учнівства та вчительства, екскурсії до музеїв м. Ніжина, презентації і дискусії для учнівства.

Тож, кожен учасник, а також пересічний житель або гість Ніжина, який мав можливість відвідати дану (не)конференцію, отримав не тільки позитивні та незабутні враження, а й зачерпнув для себе корисний досвід.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *