У травні планується відкриття музейної кімнати Лисянського

Як  вже раніше висвітлювало наше видання, за підтримки громадськості та волонтерів Ніжинський музей «Рідкісної книги» працює над створенням меморіально-музейної кімнати нашого земляка навколосвітнього мореплавця Юрія Лисянського. Проект повністю волонтерський, і не має ніякого бюджету.  Фактично ніжинці самі, без допомоги держави, взяли на себе ініціативу увічнення пам’яті нашого видатного земляка. За три місяці зроблено дуже багато, і вже у травні 2018 року планується відкриття музейної кімнати. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив завідуючий музею Олександр Морозов.

 

«Шановні друзі! Щиро дякуємо Вам за допомогу! Офіційно оголошуємо, що ми закриваємо збір коштів на книги. Завдяки Вашій небайдужості зібрано 6650 грн. Це навіть більше, ніж треба. З цієї суми 4770 грн. ми проплатили за книги нашому партнеру Bookshop, і тепер чекаємо доставки із Санкт-Петербургу. Решта громадських коштів на нашому рахунку – 1880 грн. Ці гроші також будуть витрачені на Музей Лисянського, про що будемо Вам звітувати.
Наш музей справді можна вважати народним – завдяки Вашій небайдужості. Наступна наша мета – модель вітрильника “Нева”, але це буде трохи пізніше…)
Разом – ми велика сила! Ви – найкращі! Усіх раді будемо зустріти в нашому музеї, який плануємо відкрити у травні місяці. Про відкриття та презентацію буде оголошено окремо. Шануймося та шануймо видатного земляка мореплавця Юрія Лисянського!» – пише він.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *