В Сальному провели зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

До 32 річниці аварії на Чорнобильській АЕС у селі Сальному зібрали ліквідаторів та вшанувала пам’ять загинувших героїв, висловивши слова подяки їх родинам .

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з часом змінюються, трансформуються, але не зникають.

«Сьогодні ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічні часи катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки. Я вважаю, що всі ми своїми діями сьогодні, своїм прикладом, виховуємо у молоді поважне ставлення до героїв, зберігаємо ці події в історії та формуємо світогляд майбутніх поколінь.» – прокоментував події   Василь Миколайович Снісаренко, директор ТОВ «УкрАгроРозвиток», котрий опікується долею героїв-односельців вже не перший рік. Доцільно зауважити, що підприємство від самого початку роботи на території села Сального, започаткувало поважне ставлення до його жителів, регулярно надаючи посильну допомогу та підтримку людям похилого віку, інвалідам, ветеранам та іншим незахищених верствам населення.

 

Під час спілкування герої згадували ті страшні події і лихі дні, лише зараз все більше приходить усвідомлення трагедії та її наслідків : «Тоді, в метушні, ніхто нічого не розумів, все приховувалось,  роздавались накази, ми бігли і робили багато чого у стані шоку. Одягали маски – знімали, а вони усі червоні зсередини. Ми знаходились там по 14 днів, потім заміна. Сьогодні багато людей знаходяться осторонь і не приділяють уваги тим подіям, а в нас у пам’яті вони закарбуються на завжди, може і хотіли б забути, та здоров’я нагадує. Дякуємо Вам за підтримку і що не забуваєте».

На останок, колектив ТОВ «УкрАгроРозвиток» вручив ліквідаторам, та вдовам героїв, продуктові набори та висловили щирі побажання:  «Ми вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Від душі бажаємо усім Вам та Вашим рідним  міцного здоров’я та життєвої енергії. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!».

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *