Від пам’ятника Бернесу у Ніжині не лишилось і «мокрого» місця

Всі пам’ятають, як у минулому році Ніжин сколихнула звістка про викрадення пам’ятника Марку Бернесу, який стояв в Графському парку. Нахабство і безпринципність цього вчинку вразила всіх. Остаточні ж мотиви невідомі і до сьогодні. Чи то випадково, чи то навмисно, боячись хвилі народного обурення, але злочинці залишили понівечений пам’ятник обабіч дороги, на околицях міста. Це дало можливість віднайти його правоохоронцям, і в ніжинців з’явилась надія, що пам’ятник повернеться на свій постамент.

Пройшов вже майже рік, але відновлення понівеченого пам’ятнику так і не відбулося.

 

У січні місяці редакція «Нежатин» зверталась до начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, адже саме його управління відповідає за стан монумента. За його словами, в лютому місяці пам’ятник було направлено до київської фірми на реставрацію. Дата закінчення реставраційних робіт ще не відома, як і повна вартість робіт.

Тепер же проходячи Графським парком, ніжинці помічають, що зник і постамент, на якому колись сидів Бернес. Куди ж він подівся? Із запитаннями знову звернулись до Анатолія Кушніренка. Він повідомив, що камінь було також направлено до Києва, де нины відбувається повна реконструкція пам’ятника.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *