Ніжинські шахісти показово виступили на Чемпіонатах з шахів

22 квітня у Чернігові завершились Чемпіонати області з шахів серед юнаків та дівчат до 14 років ( 33 учасники, 6 – з Ніжина) та з активних шахів серед юнаків та дівчат до 8 років ( 29 учасників, 2 – з Ніжина). Відмінною рисою цих змагань стало те, що вони набули статус відкритих : крім юних шахістів Чернігова, Ніжина, Прилук та Куликівки в них взяли участь кияни, значно підсиливши загальний рівень турнірів та загостривши боротьбу за медалі.

 

Серед старших юнаків прогнозовано переміг перший номер посіву, чемпіон України, КМС Назар Лаптій з Чернігова – 9,0 очок з 9 можливих, а ось за «срібло» та «бронзу» змагалась ціла група шахістів, серед яких і вихованець ніжинської ДЮСШШ 9-річний Олександр Кулепестін. Приємно, що вже перед останнім туром Сашко забезпечив собі 2-ге місце, набравши у підсумку 7,5 очок.

Добре виступили й дівчата : Анастасія Шеверда тільки за додатковими показниками поступилася  «золотом» киянці Софії Кучер (обидві набрали по 4,5 очки) та посіла 2-ге місце, а от Владиславі Шейко у суперечці за 3-4 місця  додаткові показники «допомогли»  завоювати «бронзу» з 4,0 очками. У турнірі наймолодших прикра помилка у виграшній позиції в останньому турі коштувала нашому  Костянтину Литвину призового місця – 4,5 очка та тільки 5-те місце; Володимир Полозов з 4,0 очками теж увійшов до десятки кращих – 9-те місце. Отже, у підсумку ніжинські  вихованці здобули 3 медалі, стільки ж поїхало до Києва, решта 6 у доробку чернігівців. До речі, наступні чемпіонати області ( з активних шахів серед юнаків та дівчат до 10 та до 16 років) відбудуться у Ніжині 20 травня цього року.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *