У Ніжині відкрито сезон полювання на велосипеди

З настанням теплої пори року люди масово пересідають на двоколісний транспорт, адже це не лише економія для гаманця, а ще й можливість швидко дібратися в будь-який куточок міста та й ще речі прихопити. Та не все так райдужно. Варто відвернутися і на твій велосипед вже полюють безхатченки, яким хочеться скористатися легкою наживою. Таке нещастя спіткало ніжинця Олександра Потебенька, який в ніч з 1 на 2 травня залишив свій велосипед у дворах за будівлею суду.

 

Даний пост Олександр розмістив на свої сторінці в Фейсбук з описом велосипеда і проханням допомогти у пошуку. За словами представника Ніжинського відділу поліції Інни Музиченко, такі крадіжки мають сезонний характер та їх кількість зростає у весняно-осінній період.

«Шановні ніжинці, якщо ви стали жертвою крадіжки бажано негайно звернутися до правоохоронних органів, написати заяву та надати чіткий опис велосипеду, або його фотографію. Маючи на руках ці дані, працівники поліції можуть приступити до пошуків транспортного засобу. Своєчасність звернення до поліції підвищує шанси розкриття даного злочину, адже продати велосипед на базарі або вокзалі досить просто. Також власникам велосипедів бажано дотримуватися декількох вимог задля збереження власного майна. Велосипеди бажано залишати у добре освітлюваних зонах, бажано під камерами відеонагляду, а також пристібати велосипед не лише за раму, а й блокувати заднє колесо, прикріплюючи його до сидіння. Найчастіше таким промислом займаються люди без певного місця проживання, адже це швидкий та легкий спосіб наживи. Якщо самий звичайний велосипед коштує від 2 тис. гривень, то продають вони його за 200-500 грн. Нажаль проблем с покупцями у таких «горе-підприємців» не має. Не забувайте, що придбання крадених речей провокує зловмисників надалі скоювати протиправні дії. Лише відмовляючись від купівлі краденого ми розірвемо замкнене коло крадіжок! Щоб не було пропозицій має зникнути попит», – зазначила Інна Музиченко.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *