В Ніжинському університеті відбувся важливий діалог між молодими науковцями різних ВНЗ

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя 26 квітня пройшла ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Студентський науковий вимір соціально-педагогічних проблем сьогодення», учасниками якої стали 133 молодих дослідники з 20 ВНЗ України, Білорусі, Польщі та Росії. В ході конференції були представлені різнопланові студентські дослідження, спрямовані на вивчення як теоретичних аспектів так і технологічних підходів до вирішення актуальних соціальних проблем сьогодення, особливостей функціонування і менеджменту закладів та установ соціальної сфери, соціально-правового захисту різних категорій населення, соціальних аспектів розвитку і виховання дітей дошкільного та шкільного віку. За словами модератора конференції Олега Лісовця,подібний захід проводиться кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи вже багато років. «Це другий рік, як ми вийшли на міжнародний рівень, постійно розширюючи і географію, і кількість учасників» – зазначив він. З вітальним словом виступали поважні працівники Ніжинського університету, такі як проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Олександр Мельничук, декан факультету психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент Олексій Тимошенко, завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, доктор педагогічних наук, професор Микола Криловець, керівник делегації з Івано-Франківська професор Володимир Костів (Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника).

Показовою стала презентація результатів українсько-польської співпраці у 2018 році з розвитку студентської науки та професійного зростання майбутніх фахівців соціальної сфери, що була підготовлена ніжинськими студентами спеціальності “Соціальна робота” – учасниками українсько-польської науково-проблемної групи (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Світлана Борисюк), які повернулися з Польщі з навчально-наукової експедиції.

 

Лунали і інші цікаві доповіді від гостей і господарів конференції, з якими можна познайомитися на сторінці кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи сайту НДУ.

Головним висновком конференції можна вважати налагодження діалогу між молодими науковцями різних ВНЗ, що сприятиме підвищенню їх наукового рівня, компетентнісному зростанню та розвитку соціально-педагогічної науки.

Підготували Лілія Журко та доцент, кандидат педагогічних наук Олег Лісовець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *