На засіданні виконкому обговорили результат «тарифного майдану» в Ніжині

На засіданні виконкому, яке відбулось 3 травня обговорили тарифний майдан, який відбувся 27 квітня на центральній площі Ніжина.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: «Тарифне віче» у Ніжині: домоглись – до 17 травня їздитимемо по 4,50, а далі…

На початку обговорення заступник міського голови Григорій Олійник зауважив: «Є різні трактування того дійства, і працівники поліції його вивчають, адже були дії не зовсім толерантні по відношенню, як до міського голови, так і до деяких інших учасників. Чітко прослідковувались заходи щодо провокацій».

Також Григорій Олійник зауважив, що останнім часом почали надходити скарги від ніжинців щодо неналежного виконання перевезень на маршрутах №11, №12, №13. До міського голови надійшов лист датований 2-им травня від КП «Обнімбус»:

 

«Згідно тимчасового договору №2 на перевезення пасажирів автомобільним транспортом від 23 лютого 2018 року нашим  підприємством здійснюється перевезення пасажирів на маршрутах №11 та №12. 25 травня дія договору припиняється, тому доводимо до відома, що ми через нестачу транспортних засобів, в такому режимі і якісно, для недопущення погіршення послуг наданим нашим підприємством, будемо змушені при закінчені договору призупинити пасажирські перевезення на даних маршрутах».

Таким чином перевізник повідомляє про небажання продовжувати роботу на даних маршрутах. Григорій Олійник повідомив, що міською радою буде оголошено конкурс на дані маршрути, але нажаль, нині, немає жодної заяви на участь. «У нас виникає дійсно проблема по даним маршрутах. На сьогоднішній день є перебої і по іншим маршрутам. І вони пов’язані з тим, що перевізники, які працюють на даних маршрутах взяли на себе зобов’язання за рахунок резервних автобусів обслуговувати три маршрути, про які йде мова вище», – зауважив він.

Міський голова Анатолій Лінник у свою чергу зауважив, що тариф 5,50 грн, який був прийнятий членами виконкому є навіть не економічно обґрунтованим, є саме компромісним і соціальним. «Цей тариф не містить в собі ніякої інвестиційної складової, він може утримати стан перевезень на тому рівні, на якому вони є сьогодні. Ми всі знаємо, як змінились ціни складових тарифу. Можна прийняти тариф і 4 і 3 гривні, але ми будемо потім їздити, чи ходитимемо пішки? Жодний приватний перевізник ніколи не буде працювати «в мінус», адже сучасний транспорт, сучасні технології контролю перевезень – дуже дороговартісні, а це, звісно, впливає на тариф. Будь-яке рішення щодо підняття тарифів є непопулярним, але ми маємо говорити про те, що приводить до цього зростання – це зростання цін на все», – зазначив міський голова, говорячи про необхідність підвищувати тариф, аби громада отримувала якісні послуги перевезень.

На сьогоднішній день за дорученням міського голови формується група для вивчення вимог громади, які були озвучені в ході тарифного майдану 27 квітня, аби напередодні сесії, що відбудеться 17 травня вивчите дане питання досконально.

Громада ж Ніжина налаштована також категорично і в соцмережах є інформація, що на травневе засідання сесії також з’явиться ініціативна група людей, аби відстоюватиме непідвищення діючого тарифу на перевезення.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *