Дні сталої енергії проведуть в Ніжині, аби зацікавити інвесторів

10-11 травня буде проведено загальноміський захід «Дні Сталої Енергії в Ніжині». Який це матиме сенс для нашого міста? Як було зазначено заступником міського голови Григорієм Олійником на засіданні виконкому 3 травня першочерговим завданням є привернення уваги потенційних інвесторів, а також міжнародних організацій, які володіють фондами спрямування на енергозбереження.

«Враховуючи практику проведення таких заходів в Україні, нас було включено в план їх проведення. Ці заходи спрямовані на популяризацію енергоефективності, а також виконання програм щодо зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, а також зменшення енергоспоживання. Як показує практика, на такі заходи залучається міста, організації, підприємства, які мають сучасний досвід в даній сфері впливу», – зауважив Григорій Миколайович.

Треба зазначити, що Ніжин практично 3 роки працює у сфері енергозбереження і практично на всіх форумах показує себе, як місто, котре бажає проведення цих заходів та працює над цим, вже маючи реальний досвід. На 11-12 травня планується відкриття першого етапу заходів щодо енергозбереження на прикладі ДНЗ №25, де за підтримки регіонального екологічного центру Ніжину було виділено 30 000 доларів (норвежські кошти) для втілення системи енергозбереження. Тож цими днями міжнародні експерти, організації та донори зможуть побачити, що зроблено у Ніжині за цей час, що планується, і на скільки до втілення подібних проектів готова громада.

Протягом двох днів у Ніжині буде проведена низка заходів:

10 травня

– Урочисте відкриття Днів Сталої Енергії за участі міського голови та запрошених гостей.

– Регіональна конференція «Енергоефективність – шлях до сталого розвитку».

Протягом квітня учні всіх шкіл міста брали участь у конкурсі «Найкращий енергоаудит». Команди учнів проводили енергоаудит у своїх школах і на конференції будуть відзначені найкращі з них.

 

– Відкриття впровадженого у співпраці з Регіональним Екологічним Центром проекту «Демонстраційний проект із впровадження енергозберігаючих заходів в ДНЗ №25 м. Ніжина», огляд об’єкту

– Огляд ОСББ «Риф».Комплексна термомодернізація багатоповерхового будинку в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

11   травня

– Виставка енергоефективного обладнання та енергоощадних технологій

-Виставка дитячих робіт на тему енергозбереження та охорони навколишнього середовища

– Екологічний квест для школярів «Знайди енергію»

– День відкритих дверей на КП «НУВКГ»

– Відвідування учнями ботанічного саду при НДУ ім. М. Гоголя.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *