ІD-картки випускникам шкіл оформлюватимуть позачергово

Державна міграційна служба повідомляє, що ІD-картки випускникам загальноосвітніх навчальних закладів оформлюватимуть у пріоритетному порядку.

Про це повідомляє ДМС.

“Керівникам обласних управлінь міграційної служби надано доручення щодо організації максимального сприяння процесу оформлення ID-карток випускникам загальноосвітніх навчальних закладів”, – зазначають у ДМС.

Керівники територіальних підрозділів у співпраці із місцевими управліннями освіти та керівниками навчальних закладів вирішуватимуть питання організації прийому учнів в окремо встановлені години та невідкладно прийматимуть рішення про документування після проведення відповідних перевірок.

 

Для оформлення ID-картки вперше школярам необхідно звернутися до підрозділу ДМС або центру надання адмінпослуг (ЦНАП) за місцем реєстрації та надати свідоцтво про народження, паспорти батьків (або одного з них), довідку про реєстрацію місця проживання (видає орган реєстрації, утворений місцевою адміністрацією). Перший паспорт у формі ID-картки видається безкоштовно.

Як повідомляв Укрінформ, у МОН нагадали, що вступати за свідоцтвом про народження можуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року. Всі інші вступники мають заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки.

Джерело: www.ukrinform.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *