Село на Чернігівщині потрапило до ТОПу наймоторошніших місць України

Україна – це країна з неймовірними пейзажами та давньою історією. Тут впродовж тисячоліть назбиралося чимало моторошних місць, оповитих міфами та легендами. Як давніми, так і відносно новими. Журналісти UA Modna склали ТОП точок на карті нашої країни, які мали б викликати інтерес в людей, які не байдужі до містики та мають міцні нерви. Цікаво, що до ТОПу потрапила і Чернігівщина
Отже, до вашої уваги 24 моторошних місця України, від яких стигне кров у жилах: Підгорецький замок (село Підгірці, Бродівського району Львівської області); Золочівський замок (місто Золочів на Львівщині); Олеський замок (смт. Олесько, Буського району Львівської області); Замок Паланок (місто Мукачево, Закарпатська область); Ужгородський замок (місто Ужгород, Закарпатська область); Середнянський замок (смт. Середнє, Ужгородського району, Закарпатської області); Гора Бона (місто Кременець Тернопільської області); Село Заїзд (в Прилуцькому районі Чернігівської області); «Бугайський трикутник» (хутір Мала Бугайка на Сумщині); «Камінне село» (Олевський район, Житомирська область); Соминське озеро (село Сомин Волинської області); Галявина Громовище (село Купище у Коростенському районі Житомирської області); Лиса гора (Київ); Алімова балка (Качинський каньйон, Крим); Долина привидів (неподалік Алушти, схил гірського масиву Демерджі); Ставка Гітлера «Вервольф» (на Вінничині); Зелений театр (Київ); Кам’яна Могила (неподалік села Терпіння Мелітопольського району Запорізької області); Домініканський собор (Львів); Бійна гора (поблизу Івано-Франківська); Цвинтар з вампіром (Івано-Франківськ); Єврейський цвинтар (Івано-Франківськ); Тюрма на Лонцького (Львів); місто Прип’ять (Київська область).
То що ж такого моторошного у селі Заїзд, що в Прилуцькому районі, спитаєте ви.
Село на в’їзді до Прилук пов’язують із так званими геопатогенними зонами. Тут часто ламаються автомобілі. Годинники перестають показувати правильний час. Дивні речі кояться і з людьми: вони відчувають слабкість та запаморочення.
Є кілька версій, що ж таке у цьому селищі. Одна з них прозаїчна: тут накладаються різні за силою магнітні поля, через це й стаються «містичні» речі. За іншою версією, такий вплив на людей мають якісь таємні випробовування на військових об’єктах. Що ж насправді відбувається у Заїзді — невідомо.
Джерело:UA Modna

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *