Достойні результати показали ніжинські самбісти в перший день Чемпіонату України

4-6 травня у смт. Підгірці проходить Чемпіонат України з бойового самбо серед юнаків молодшого, середнього та старшого віку. Також у цьому році, враховуючи динаміку розвитку бойового самбо в Україні, вперше буде опробувано змагання серед дітей (9-10 років) без командного заліку. 05 травня змагались старші (2002-03 р.н.) та середні юнаки ( 2004-05 р.н.).

Які ж результати виступів вихованців Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак”в перший день.

Старші юнаки: 52 кг – Гриценко Іван посів ІІІ місце, проявивши недостатньо бійцівських якостей у ситичці з вихід до фіналу;

57 кг – Чередниченко Вадим та Васильєв Олександр;

62 кг – вигравши лише по одній сутичці посіли 7 місце.

Хоменко Артем – 62 кг програв у першій сутичці.

Досить впевнено виступили юнаки середнього віку, посівши ПЕРШЕ місце у загальному заліку. 48 кг – Шаріпов Микола – ІІ місце, 52 кг -Пелешук Артур та Савченко Денис – ІІІ місце, 62 кг – Літовченко Андрій – І місце, 68 кг – Зима Владислав ІІІ місце, +74 кг – аверьянов Вадим – І місце. 6 травня виступлять юнаки молодшого віку та діти.