Ніжинці про «катакомби» в центрі «7-го чуда України»

Ніжинці не перестають “тішитись” благоустроєм міста. У мережі Фейсбук Максим Ридзель опублікував відео, на тему того, як влада міста турбується про його стан, особливо про історичну частину.

“Місто потрапило до сімки чудес України. Позиціонується як туристичне. Фейсбук завалений відео і фото, як влада міста турбується про його стан. А це центр міста. Поряд музей “Поштова станція”, податкова, пожежна частина, садок, медичний коледж… Дзвінки у всі можливі служби дали результат, гора сміття “рост”е… Я вже нічого не кажу про асфальт, та капітальний ремонт, на який в минулому році виділили кошти”, – йдеться у повідомленні.

Ніжин.Місто потрапило до сімки чудес України.Позиціонується як туристичне.Фейсбук завалений відео і фото, як влада міста турбується про його стан.А це центр міста.Поряд музей Поштова станція, податкова, пожежна частина, садок, медичний коледж… Дзінки у всі можливі служби дали результат, гора сміття росте… Я вже нічого не кажу про асфальт, на капітальний ремонт якого, в минулому році, виділили коштиПрошу, хто небайдужий до стану нашого міста, ПОШИРИТИ

Опубліковано Максимом Ридзелем 14 травня 2018 р.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *