У Ніжинській школі №10 пройшов незвичний відкритий урок

Під тінню яблук, на подвір’ї Ніжинської школи №10 зібралися на відкритий урок учнів 1-Г класу, який вже рік навчається за програмою Нової української школи, разом зі своєю вчителькою Світланою Колташовою. Відкритий урок був присвячений 100-річчю видатного українського педагога-новатора Василя Сухомлинського, а також Дню Вишиванки, який відзначається щорічно в третій четвер травня. Його мета – збереження українських цінностей та традицій.
Журналісти НЕЖАТИН вже знайомили своїх читачів з методикою викладання та загальними враженнями від енергетики, що панує в цьому експериментальному класі. Тож сьогодні ми ще раз переконалися у прогресивній та успішній тенденції, яка спостерігається у колективі першачків. Протягом уроку класним керівником активно застосовувалася наочність, дітям пропонували розширити свої знання стосовно предметів та речей, а також закріпити пройдений матеріал. Активність спостерігалася у всіх без винятку школярів, тримаючи високо руку кожен хотів дати відповідь на запитання вчителя. Також залучались до взаємодії батьки, які були присутні на уроці.
Найбільше задоволення всім присутнім принесла гра запропонована вчителем Світланою Колташовою, що мала назву «Молекули-атоми». Діти та батьки жваво виконували завдання гри при цьому отримуючи справжнє задоволення. Подібна гра являється дуже ефективним механізмом спрямованим на згуртування не лише учнівського колективу, а також батьків та дітей. Не обійшлося без незвичних речей. Дітям запропонували задуматися над своїми морально-етичними якостями, наголосивши на користі ввічливості та толерантності. Для закріплення подібних знать було використано яблуко, яке на початку «ображали», а потім спостерігали над змінами в гірший бік від негативних проявів. Деяких діток подібний урок дуже зворушив, що говорить по ефективну фіксацію в свідомості дитини знать про важливість доброти та людяності в відношенні до оточуючих людей та середовища.
Наприкінці уроку ми поспілкувалися з бабусею одного з учнів, щоб дізнатися, яке враження на неї справив подібний урок. Людмила Рудік зауважила: «Я дуже задоволена тим, що сьогодні побачила та відчула. Дуже радію, що завдяки мужності педагогічного колективу закладу та директора нова методика навчання була запроваджена в школі, зокрема тішить той факт, що мій онук навчається саме за цією новою програмою. Якщо порівнювати старі способи навчання, муштру та суворість то зараз діти більш комунікабельні та відкриті, вони з задоволенням навчаються новому та з радістю йдуть до школи».
Подібний урок ще раз продемонстрував ефективність нових реформ, що запроваджуються в школах України. Адже набуття умінь і навичок для успішної соціалізації сьогоднішніх дітей являється запорукою успішного майбутнього нашої країни.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *