“Талант року – 2018” у Ніжині. Фоторепортаж

Уже вчетверте, у прекрасну весняну пору року, древній Ніжин, вшановує дітей та молодь віком до 17 років, які стали переможцями і призерами олімпіад, змагань та конкурсів обласних, всеукраїнських та міжнародних рівнів, а також їх наставників, котрі показали високий професійний рівень змагань та вмінь.

«Талант року-2018» було проведено в Ніжинському будинку культури 18 травня. Конкурсу лише 4 роки та він уже став неординарною подією для Ніжина. І не дарма, адже він має свою історію та біографію. Засновниками – благодійним фондом «Копиця» – відзначено близько 200-т школярів, які в подальшому пішли навчатися у найкращі вузи нашої країни, продовжуючи та примножуючи славу рідного міста. Нагороджено було й близько 100 педагогів, майстерність яких відчули на собі десятки обдарованих ніжинців та які не зупиняються на досягнутому, і постійно фігурують в круговерті наставницького життя. Тож глядацька зала бурхливими оплесками вітали організаторів такого важливого конкурсу – Наталію та Анатолія Копиць. Вони вкотре наголосили, що відзначати таланти Ніжина є великим задоволенням, адже це наша гордість і наше майбутнє.

У ході конкурсу було нагороджено близько 100 талановитих ніжинців у таких номінаціях, як «Точні та природничі дисципліни», «Учнівський проект», «Гуманітарні дисципліни», «Фізична культура і спорт», «Юний талант», «Творчість», «Педагог-майстер», «Педагог-дослідник», «Педагог-митець», «Педагог-новатор», «Педагогічний креатив», «Педагог-спортсмен», «Ініціативний педагог», «Кращий заклад», «Гордість Ніжина», «Національний рекорд», «Гордість родини», «Унікальна дитина», «Гран-прі (онлайн голосування».

Вітали найталановитіших представники міської влади, обласні та міські депутати, видатні ніжинці та громадські діячі. Також присутнім дарували свої яскраві виступи творчі колективи міста та дзвінкоголосі солісти.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *