Ніжинські ракетомоделісти здобули II місце на “Ukraine Rocketry Challenge”

19 травня у Чернігові проходили національні змагання з ракетомодельного спорту Ukraine Rocketry Challenge 2018. Команди з усіх куточків України змагались за призовий фонд у $3500.

Вболівальники змогли насолодитись ефектними стартами ракет та отримали безліч позитивних емоцій.

Ніжинська команда «Планета» проявила себе, і можна сказати, стала гордістю Чернігівщини, адже виборола 2 місце, вигравши 30 000 грн. Першою стала команда «Імпульс» з м. Шостка, і отримала головний приз – 50 000 грн. На третьому місці команда «Старта» з м. Херсона, і виграла 10 000 грн.

Організаторами змагань виступили Всеукраїнська громадська організація “Федерація ракетомодельного спорту України” та громадська організація “Асоціація Ноосфера”.