Ніжинська РДА: не всіх звільнили, не всі покарані…

Попри рекомендації спеціальної обласної комісії при Чернігівській ОДА, яка дослідила вину чиновників у трагедії, що трапилася в Мильниках (Ніжинський район Чернігівщини), внаслідок якої загинула дворічна дитина, не всі чиновники понесли справедливе покарання. Про це йдеться на офіційній сторінці “С14” у Фейсбук.

“Так, начальник служби у справах дітей Олег Жадько пішов з посади за власним бажанням, а от директор Ніжинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Подпоріна та її підлегла Наталія Мордач уперто тримаються за м’які крісла.

Активісти формації “С14” навідались до голови Ніжинської РДА Вячеслава Івашина з вимогами звільнити чиновників, через бездіяльність яких постраждали невинні діти. Той пояснив, що звільнить Подпоріну як тільки вона вийде з лікарняного. Адже діюче трудове законодавство не дозволяє звільняти працівників під час їхнього перебування на лікуванні.

 

Сподіваємося, звільнення цих людей відбудеться найближчим часом і на їх місце прийдуть ті, кому небайдужа доля дітей.

Щодо 5-річної Діани Єсипенко, то в неї наразі все добре. Вона перебуває у патронатній сім’ї, де нормальні батьки. Згодом дамо про це розгорнуте інтерв’ю.

Ми також моніторимо ситуацію з виродком Назаром Красулею. На минулому тижні йому продовжили термін тримання під вартою ще на один місяць. Де саме він перебуває – наразі невідомо. Його прискіпливо ховають аби уникнути самосуду на зоні. В кінці місяця справу мають передати до суду. “С14″ зробить все можливе для того, щоб судовий процес був публічним”, – йдеться у повідомлені.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *