Ніяких душевних “травм”: в школах відміняють табеля

Табеля в школах України у початковій школі планують замінити іншим документом, у якому відмічатимуть успіхи учнів молодших класів.

Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в Одесі на нараді з учителями та директорами пілотних шкіл, які реалізують програму Нової української школи.

“Відтепер табелі успішності будуть замінені іншим документом, який засвідчуватиме досягнення дітей. Тобто головними показниками першокласників будуть їх досягнення з предметів і набуті навички”, – заявила міністр.

 

За її словами, особливу цінність при цьому має реалізація пілотних проектів, які дають можливість зрозуміти, які саме сучасні підходи до підготовки вчителів найбільш ефективні.

Міносвіти також зауважила, що увесь світ іде шляхом вербального оцінювання.

“Нова українська школа — це про те, щоб перетворити школи не тільки в місця, де дітям дають знання. У школі маємо не просто давати дитині вміння самореалізовуватися, а й справлятися зі складними проблемами, радіти життю, захищати своє емоційне здоров’я. Ми це починаємо з початкової школи”, – акцентувала Гриневич.

Нагадаємо, для учнів першого класу 2018 року буде надруковано понад 4 мільйони підручників на базі нового Державного стандарту. Бюджет примірників становитиме майже 200 тисяч грн.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *