Кубок Ректора НДУ ім. М. Гоголя з настільного тенісу

19.05.2018 року в спортивному залі НДУ ім.. М. Гоголя за підтримки Міського центру «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради були проведені змагання з настільного тенісу.

У змаганнях приймали участь учасники з Ніжина, Чернігова, Прилук, Ічні, Іржавця, Коропа, Варви, Броварів та Ромни. Перше місце серед жінок отримала Ірина Якименко (Чернігів), друге місце посіла – Вікторія Пащак (Короп), третє – Анастасія Свиридовська (Ніжин). Серед чоловіків до 50 років перше місце посів Володимир Татарников (Ромни), на другому місці Олег Олійник (Чернігів), на третьому місці Дмитро Шуляк (Чернігів). Третя група це чоловіки 50+, ветерани. На першому місці третьої групи став учасник Михайло Рева (Чернігів), друге місце посів Анатолій Брусенко (Ічня), на третьому місці Сергій Литвиненко (Чернігів). Володарем Кубка Ректора НДУ ім.. М. Гоголя стала команда з Чернігова у складі : Михайла Реви, Олега Олейника та Ірини Якименко.

Висловлюємо вдячність ГО «Федерації настільного тенісу Ніжинщини» Фетісову Валерію Сергійовичу за організацію та  співпрацю. Бажаємо призерам та переможцям  успіхів та  нових звершень.