Ніжинський садочок відзначив важливий ювілей

У густій тіні зелених ялинок та каштанів причаївся затишний і по домашньому теплий садочок №9 «Лілея». Дзвінкий сміх та усміхнені обличчя дітлахів створюють невимовно приємну атмосферу закладу. Сюди радо збігаються вранці вихованці, а в вечері нехотячи покидають ці рідні стіни.  

23 травня 1963 року, рівно 55 років тому, ЗДО№9 «Лілея» відкрив свої двері для перших вихованців тому сьогодні, на честь ювілею, гостинно запросив друзів у свої стіни.

Привітати ювіляра прийшли поважні гості: помічник народного депутата України О.М. Кодоли, голова громадської організації «Ліга-клуб «Ділова жінка» Тамара  Стратілат, депутат Чернігівської обласної ради, голова благодійного фонду «Копиця», Наталія Копиця, начальник управління освіти Ніжинської міської ради Станіслав Крапив’янський, заступник начальника управління освіти Ніжинської міської ради Надія Пономаренко, методист методичного кабінету Управління освіти Ніжинської міської ради, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти Людмила Василевська та знана ніжинська майстриня Юлія Петренко, яка також є мамою вихованиці цього садочка.

Радо приймала гостей директор Закладу дошкільної освіти (ЗДО)№9 «Лілея» – Олена Борисенко та вихователь-методист  Ірина  Тукач.

Разом з теплими побажаннями всі гості дарували необхідні та важливі подарунки. Чарівні орхідеї вручені Станіславом Крапив’янським викликали щиру усмішку у Олени Іванівни, яка на правах господині приймала подарунки, дуже необхідним надбаннями були пральна машина, яку презентувала Тамара Стратілат, а також сертифікат на придбання техніки від Наталії Копиці. Чарівну картину, яка прикрасить стіни закладу подарувала художниця Юлія Петренко.

Натомість дітлахи та колектив закладу організували для всіх присутніх яскравий концерт. Почали виступ дівчата старшого віку продемонструвавши танок із рушниками. Не залишились осторонь і вихователі, які декламували вірші. співали пісні та танцювали.

Талановиті музичні керівники закладу Ярослав Йотка та Тетяна Андрєйкіна зворушили до потаємних куточків душі своїм прекрасним співом.

 

 

Не оминули прийти на свято і колишні вихованці закладу.  Юна співачка Софія Походня, дзвінкоголоса зірочка, завітала в гості з музичним подарунком.

18 травня 2018 року в Ніжинському будинку культури відбувся захід, який відзначив таланти дітей і молоді Ніжина серед названих переможців прозвучали імена вихованців садочка. У номінації «Юний талант» переможцем став майбутній олімпійський чемпіон по дзюдо, вихованець ЗДО№9 «Лілея», сімейної групи № 1 «Щебетунчики» Кіріл Ткаченко.

Кульмінацією свята був торт, який складався із маленьких тістечок, а зверху красувалася цифра 55, яка означала кількість пройдених років пліч-о-пліч вихованців та вихователів садочка, вагомий етап у розвитку закладу, який зарекомендував себе достойним осередком де зростають чудові та талановиті діти.

Лілія Журко

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *